Překlady technických textů z ČJ a AJ do ruštiny
TOPlist

Nabízím profesionální překlady odborných technických textů z češtiny a angličtiny do ruštiny. Při zpracování překladu důraz kladen na kvalitu jazyka a obsahovou věrnost. Dále nabízím popisy výkresů, schémat a vyobrazení v ruštině v AutoCadu. Pro zpracování překladu používám OS Windows 7, Office 2010, SDL Trados Studio 2011, AutoCad 2012, Acrobat 9 Pro
Zakázky jsou vždy posuzovány zcela individuálně
Záruka kvalitní služby za všech okolností
je dána 25letou praxí a odbornou zkušeností.
U všech realizovaných překladů ručím za kvalitu
z hlediska gramatiky a obsahové věrnosti překladu.
Expresní překlady do 24 hodin jsou samozřejmostí.

Překlady, popisy vyobrazení, schémat a výkresů v ruštině v oborech:

Elektrotechniky:

VN a NN rozvody, rozvaděče a napájecí zdroje ss a stř. napětí, záložní zdroje, elektrocentrály, diselagregáty, transformátory, tlumivky, měřící přístroje sběrnicových systémů, dispečinky apod.


Stavebnictví:

Pozemní a průmyslové stavby, statické výpočty staveb a jejich částí, TZB, průmyslová VZT a klimatizace čistých a sledovaných prostor ve farmacii, zdravotnictví, potravinářském a chemickém průmyslu apod., vč. validačních protokolů, ocelové kontrukce, montované stavby, opláštění montovaných staveb,zateplovací systémy, statika staveb a stavebních konstrukcí.


Elektroniky:

Systémy ASŘ, MaR, spojovací linky, sběrnice, zařízení pro zpracování, archivací a vizualizaci dat, řídicí, měřící a komunikační ústredny, SW a manuály k nim, EPS, EZS, CCTV, komunikační zařízení, lékařská elektronika – zařízení JIP, ARO apod., spojovací zařízení sestra-pacient, jazykové učebny.


Strojírenství:


Průmyslová automatizace, CNC obráběcí a tvarovací stroje a nástroje,výrobní technologické linky,dávkovací a třídicí zařízení, zinkovací automaty,galvanické a lakovací linky, technologické celky, spalovací zařízení odpadu, čisticí zařizení odpadních vod a spalin od spaloven bytových, průmyslových a nebezpečných odpadů apod.


A dále:

Překlady návodů a manuálů ve formátech *.doc, *.docx, *.xls, *.xlsx, *.pdf apod. k výrobkům Vámi exportovaných/importovaných, Vašich www stránek apod.

Popisy výkresů, schémat, vyobrazení a obrázků v AutoCadu 2012 nebo v Corelu v ruštině.

Překlady cenových nabídek a průvodních dopisů, překlady korespondence všeho druhu.

Vyhledávání na ruském internetu kontaktních adres (poštovní adresy, WWW, e-maily, telefony) potenciálních zájemců o vaše služby nebo výrobky, nebo firem využívajících podobné výrobky ve svých technologiích v Ruské Federaci.

Překlady článků z/do odborného tisku a literatury (stavebnictví, strojírenství, elektronika, elektrotechnika, ekologie).

Přepis textů čeština/cizí jazyk.

Gramatika českého jazyka v ruštině pro rusky mluvicí zájemce o studium českého jazyka.

Koloseum Vivat

NAVRCHOLU.cz

Seznam stránek